fbpx
Full 2
POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
DLACZEGO
zdalnekompetencje.pl
Full 2
Full 3
DOŁĄCZ DO GRONA
Zadowolonych kursantów
Sprawdź naszą ofertę
Full 3
previous arrow
next arrow

Poznaj nas

stawia przed nami zupełnie nowe wyzwania. W jednej chwili duża część gospodarki zmuszona była do szybkiego dostosowania się do funkcjonowania w wirtualnej rzeczywistości.

Kursy online – rozwiązanie na miarę obecnych czasów

Sytuacja na świecie sprawiła, że musieliśmy szukać alternatyw edukowania społeczeństwa. Wyszliśmy więc naprzeciw problemowi i stworzyliśmy kursy online. Dzięki tej możliwości, nasi klienci posiadają możliwość uczenia się nowych rzeczy i poszerzania swoich kompetencji, nie wychodząc z domu. Zamrożenie gospodarki, spowodowało, że musieliśmy przystosować się do nowych warunków pracy, i tak właśnie powstał projekt Zdalne Kompetencje. Szkolenia elearningowe i online, to miejsce w którym możecie czuć się bezpiecznie. Nie wymagamy stałej obecności. Nasze kursy online skonstruowane są w tak, aby każdy mógł korzystać z nich w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać, że najważniejsza jest systematyczność. Jeśli nie dasz rady zrealizować kursu w jeden dzień, warto poświęcić na niego określoną liczbę czasu dziennie. Oferowane przez nas kursy, są w przystępnej cenie i nie korzystają finansowo z obecnej sytuacji.

Sprawdź także rodzaje szkoleń na naszej stronie. 

Kursy online – zwiększ swoje kompetencje

Jeśli wciąż masz wrażenie, że Twoje umiejętności są zbyt małe i chciałbyś dodać nowy akapit do swojego CV, kursy online to świetne rozwiązanie. W szczególności, jeśli jesteś zabieganą osobą. Dzięki łatwej dostępności, możesz realizować go gdzie tylko chcesz. Potrzebny jest jedynie komputer i dostęp do internetu. Wyjeżdżasz na wakacje, ale w międzyczasie chcesz się czegoś nauczyć? Nic prostszego, kurs online wykonasz z każdego miejsca na świecie. Oferujemy wiele ciekawych kierunków. Od podstawowych kursów z programów komputerowych, do bardziej złożonych kursów interpersonalnych. Dzięki nim, możesz lepiej poznać siebie i zdobyć wiele ciekawych umiejętności. Ciągły rozwój jest bardzo przydatny i poprawia naszą efektywność nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu. Rozwój powinien być czymś przyjemnym i właśnie o to zadbaliśmy tworząc Zdalne Kompetencje. Każdy kurs online, posiada ściśle określony program, a na samym końcu znajdziemy powtórkę materiału oraz test sprawdzający naszą wiedzę.